Realme GT 2 Pro 5G

Realme GT 2 Pro 5G

wybierz taryfę

opis produktu

Model realme GT 2 Pro jest pierwszym na świecie smartfonem z obudową wykonaną z materiału pochodzenia naturalnego, który posiada międzynarodowy certyfikat ISCC. Designerski wygląd i wyjątkowe linie urządzenia są zasługą japońskiego projektanta Naoto Fukasawy. Zastosowane technologie i materiały pozwolą na zaoszczędzenie ogromnej ilości plastikupodczas procesu produkcji.

Niezawodność i prędkośćwykonywanych operacji zapewnia serce smarfona, którym jest najnowszy procesor Snapdragon 8 Gen 1 5G.Dodatkowo, wydajnysystem chłodzenia gwarantuje możliwość nieprzerwanej gry oraz oglądania filmów wysokiej jakości, bez obawy o przegrzanie się urządzenia.

Smartfon zostałwyposażony w rewolucyjny obiektyw 150°,który pozwala na robienie niesamowitych zdjęć, bez konieczności sięgania po lustrzankę czy dodatkowy obiektyw. Ekran 2K AMOLED z technologią LTPO 2.0 i adaptowalnym odświeżaniem,  w realme GT 2 Pro pozwala oglądać zarówno zdjęcia,filmy oraz przeglądać treści w internecie w perfekcyjnej jakości.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Informacje ogólne
5G
Pamięć RAM

12 GB

Pamięć wewnętrzna

256 GB

Standardowy akumulator

5000 mAh

Multimedia
Typ aparatu głownego [rozdzielczość matrycy]

50 Mpix

Aparat głowny
Wyświetlacz
Wielkość wyświetlacza [cale]

6.7

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: