Realme GT 2 5G

Realme GT 2 5G

wybierz taryfę

opis produktu

Ogromną szybkość wykonywanych operacji zapewnia serce smartfona, którym jest świetny procesor SnapdragonTM 888 5G. Ultra wydajny system chłodzenia Stainless Steel Vapor Cooling Max, pozwala na obniżenie temperatury nawet o 19 stopni, co gwarantuje możliwość kilkugodzinnej rozgrywki nawet w wymagające tytuły. Genialne zestawienie komponentów pozwala na szybkie wykonywanie skomplikowanych operacji.

Designerski wygląd i wspaniałe linie urządzenia zostały stworzone we współpracy z japońskim projektantem Naoto Fukasawą. Zastosowane technologie i materiały, pozwolą na zaoszczędzenie ogromnej ilości plastiku, który nie zostanie wprowadzony do środowiska podczas procesu produkcji. Model realme GT2 jest samartfonem jednym z pierwszych na świecie, którego obudowa została wykonana z materiału pochodzenia naturalnego. Potwierdza to międzynarodowy certyfikat ISCC.

Urządzenie zostało wyposażone w specjalny aparat do selfie 32MP z sensorem Sony, który pozwala na robienie niesamowitych zdjęć, bez konieczności sięgania po lustrzankę lub korzystania z usług profesjonalisty. Dzięki ekranowi AMOLED z odświeżaniem 120 Hz, możesz oglądać zarówno swoje wspaniałe zdjęcia i filmy, jak również przeglądać treści w Internecie w perfekcyjnej jakości.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Informacje ogólne
5G
Pamięć RAM

8 GB

Pamięć wewnętrzna

128 GB

Standardowy akumulator

5000 mAh

Multimedia
Typ aparatu głownego [rozdzielczość matrycy]

50 Mpix

Aparat głowny
Wyświetlacz
Wielkość wyświetlacza [cale]

6.62

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: