Realme C35

Realme C35

wybierz taryfę

opis produktu

Obiektyw o rozdzielczości 50 Mpix, daje możliwość uzyskania bardzo wyraźnych i nasyconych zdjęć. Model ten wyposażono w tryb Micro, który pozwala na fotografowanie szczegółów, które trudno dostrzec gołym okiem, co jest gratką dla fanów fotografowania przyrody czy hobbystów. Przedni obiektyw idealnie sprawdza się przy selfie, dając możliwość łatwego ustawienia kadru.

Urządzenie zostało wzbogacone o tryb Super Power Saving, który pozwoli Ci korzystać z najważniejszych funkcjonalności telefonu, nawet przy poziomie baterii rzędu 5%. Duża pojemność pozwoli Ci na oglądanie filmów w wysokiej jakości nawet przez 16 godzin lud odpowiednio 37 godzin rozmów.

Dzięki ekranowi zachowującemu jakość FHD, model ten sprawdzi się świetnie użytkownikom preferującym prowadzenie rozgrywki na urządzeniach mobilnych, jak też osobom przeglądającym duże zbliżenia zdjęć podczas zakupów online. Niesamowite materiały jakich użyto do produkcji obudowy, dają efekt opalizujący w promieniach słońca, co przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie wyróżniający się wygląd.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Informacje ogólne
Pamięć RAM

4 GB

Pamięć wewnętrzna

64 GB

Standardowy akumulator

5000 mAh

Multimedia
Typ aparatu głownego [rozdzielczość matrycy]

50 Mpix

Aparat głowny
Wyświetlacz
Wielkość wyświetlacza [cale]

6.6

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: