Realme Band 2

Realme Band 2

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Dzięki dotykowemu wyświetlaczowi posiadającemu wysokie nasycenie barw, wygodnie odczytasz powiadomienia i sprawdzisz odczyty najważniejszych parametrów swojego organizmu. Pojemna bateria pozwala na korzystanie z urządzenia do 12 dni, co oznacza tylko trzy ładowania miesięcznie, dając Ci jednocześnie poczucie ogromnej niezależności i swobody.

Wytrzymałe tworzywa pozwalają tej poręcznej opasce na odporność do 5 atmosfer, dzięki czemu możesz pływać i nurkować, a Twoje odczyty będą nadal poprawne. Wymienny pasek przedłuża żywotność urządzenia nawet w przypadku, kiedy nie oszczędzasz go w czasie aktywności sportowych.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: