Realme 9

Realme 9

wybierz taryfę

opis produktu

realme 9 posiada niesamowity aparat ProLight 108MP wyposażony w tryb nocny, jak również technologię Nonapixel Plus, która podnosi jakość zdjęć nawet przy słabym oświetleniu. Szerokokątny obiektyw, soczewka do zdjęć makro oraz tryb Street Photography 2.0., to genialne połączenie dla tych, którzy używają smartfona zamiennie z aparatem.

Dzięki precyzyjnemu zestawieniu podzespołów z funkcjonalnymi technologiami, możesz cieszyć się swoim telefonem przez cały dzień, bez konieczności sięgania po ładowarkę. Dopracowane procesy dają Ci możliwość szybkiego ładowania 33W Dart Charge, co przekłada się na poziom naładowania 50% już w czasie 31 minut.

Urządzenie posiada wspaniały ekran Super AMOLED, na którym nie umknie Ci żaden szczegół podczas rozgrywki w ulubioną grę czy oglądania ulubionego serialu. Wszystko to obudowano materiałami z niesamowitym wzorem holograficznym, który przyciąga wzrok i sprawia, że telefon staje się jednocześnie funkcjonalnym sprzętem, jak i modnym dodatkiem.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Informacje ogólne
Pamięć RAM

6 GB

Pamięć wewnętrzna

128 GB

Standardowy akumulator

5000 mAh

Multimedia
Typ aparatu głownego [rozdzielczość matrycy]

108 Mpix

Aparat głowny
Wyświetlacz
Wielkość wyświetlacza [cale]

6.4

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: