Realme 7i UZZ

Realme 7i UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Telefon Realme 7i został wyposażony w najmocniejszą baterię, jaką kiedykolwiek zastosowano w urządzeniach Realme. Jej pojemność, która wynosi aż 6000 mAh zapewni Ci wiele godzin intensywnego korzystania z telefonu bez konieczności ciągłego ładowania. Dodatkowo gamingowy procesor Helio G85 pomoże Ci osiągnąć jeszcze lepszy wyniki w Twoich ulubionych grach.

Wbudowany potrójny aparat o rozdzielczości 6000×8000 pozwoli Ci wykonywać różnorodne zdjęcia – od ultraszerokokątnych do zbliżeń makro. Dodatkowe funkcje AI jak Super Nightscape oraz AI Selfie sprawią, że obróbka zdjęć na urządzeniu przebiegnie niezwykle sprawnie i intuicyjnie.  

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: