Realme 7 UZZ

Realme 7 UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

Smartfon Realme 7 zapewni Ci wielozadaniową i niezwykle płynną pracę. Wydajny 8-rdzeniowy procesor MediaTek G95 i szybki wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 90 Hz sprawią, że treści wyświetlane na ekranie będą pozbawione efektu smużenia oraz pełne szczegółów dzięki rozdzielczości Full HD+.

Aparat do selfie z matrycą 16 Mpix sprawi, że odmienisz swoje media społecznościowe. Rób doskonałe selfie i ciesz się chwilą!

Do uchwycenia ciekawych chwil Twojego życia posłuży Ci także system czterech aparatów umieszczony na tylnej obudowie. Do dyspozycji masz obiektyw główny 48 Mpix, aparat szerokokątny, makro oraz monochromatyczny.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: