Oppo Watch 41 mm

Oppo Watch 41 mm

wybierz taryfę

opis produktu

Minimalistyczny design OPPO Watch zachwyci Cię i sprawi, że będzie to praktyczny i stylowy gadżet.

Elegancki, zakrzywiony ekran i wytrzymały, miękki pasek wykonany z fluorowego kauczuku, zapewnią Ci maksymalną wygodę użytkowania. Funkcje fitness takie tak pomiar pulsu w czasie rzeczywistym, monitoring snu, przypomnienie o aktywności fizycznej, trener oddychania wspomagającego redukcję stresu czy licznik kroków, uczynią z tego smartwatcha idealnego towarzysza Twoich aktywności.

 

Dzięki OPPO Watch nie musisz już wyjmować telefonu, żeby zapłacić za zakupy, posłuchać muzyki, sprawdzić powiadomienia czy odpowiedzieć na wiadomości. To i wiele więcej jest zasługą systemu Wear OS zaprojektowanego przez Google. Wytrzymała bateria pozwoli Ci używać go nawet do 24 godzin w Trybie Smart, a w trybie oszczędzania energii – nawet 14 dni! Szybki czas ładowania pozwoli Ci uzupełnić 100% baterii w ciągu 75 minut. 

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: