Oppo Reno7 + Oppo EncoBuds2 + Oppo Watch Free

Oppo Reno7 + Oppo EncoBuds2 + Oppo Watch Free

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Watch Free od OPPO, jest sprytnym zegarkiem o ergonomicznym, silikonowym pasku, który zapewnia komfort podczas noszenia. Możesz korzystać z tego modelu zarówno podczas snu, do monitorowania odczytów swojego organizmu, jak również w ciągu dnia lub podczas wysiłku fizycznego, aby w czasie rzeczywistym sprawdzić swoje tętno i inne parametry.

Ten lekki i smukły smartwatch czuwa do 14 dni na jednym cyklu ładowania baterii, posiadając jednocześnie normy wytrzymałości do 5ATM. Urządzenie zostało wyposażone w szereg czujników oraz funkcjonalności, które gwarantują Ci dużą wygodę. Przesuwając po ekranie, możesz łatwo odrzucić połączenie, sterować muzyką, czy sprawdzić inne powiadomienia.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: