Oppo Reno7 5G

Oppo Reno7 5G

wybierz taryfę

opis produktu

Na zestaw obiektywów składa się soczewka główna 64 Mpix, obiektyw szerokokątny, makro oraz selfie. Dzięki takiej kompozycji, każdy użytkownik będzie mógł znaleźć coś dla siebie i podnieść jakość swoich zdjęć na wyższy poziom. Bez względu na to, czy aparatu używasz do pracy, czy rozrywki, Twoje zdjęcia i filmy będą wyraziste i głęboko nasycone barwami.

Pojemna bateria z funkcją szybkiego ładowania, zasila potężny procesor MT Dimensity 900, który zapewnia błyskawiczne funkcjonowanie telefonu i wykonywanie skomplikowanych operacji. Dodatkowe funkcjonalności umożliwią Ci wygodne połączenie smartfona z komputerem, jak również maksymalne zabezpieczenie aplikacji czy danych.

Urządzenie zostało precyzyjnie zaprojektowane i wykonane z laserowym wykończeniem, co sprawia, że przypadnie do gustu nawet perfekcjoniście. Idealne linie i smakowite barwy, to prawdziwa uczta dla oczu, a użyte materiały takie jak Croning Gorilla Glass 5, powłoka oleofobowa, zapewniają Ci odporność na zarysowania i osiadanie zabrudzeń.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Informacje ogólne
5G
Pamięć RAM

8 GB

Pamięć wewnętrzna

256 GB

Standardowy akumulator

4500 mAh

Multimedia
Typ aparatu głownego [rozdzielczość matrycy]

64 Mpix

Aparat głowny
Wyświetlacz
Wielkość wyświetlacza [cale]

6.43

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: