Oppo Reno4 Z 5G UZZ

Oppo Reno4 Z 5G UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

Wejdź na nowy poziom wirtualnej rozrywki z ekranem OPPO Reno4 Z o przekątnej 6,57”, który umożliwi Ci wyświetlanie obrazu 120 klatek na sekundę! Więcej klatek zapewni Ci większą płynność obrazu i lepsze doznania w grach.

OPPO Reno4 Z gwarantuje Ci mobilne granie w nowej odsłonie. Dzięki 8 GB RAM i 8-rdzeniowemu procesorowi Mediatek Dimensity 800 nigdy nie zabraknie Ci mocy i płynności działania. Tryb Hyperboost pozwoli na zwiększenie wydajności w grach, a Asystent Gier sprawi, że nikt nie zakłóci Ci rozgrywki!

OPPO Reno4 Z to moc zamknięta w stylowej i niezwykle eleganckiej obudowie. Niemal bezramkowy ekran, czytnik linii papilarnych umieszczony na boku urządzenia i dwa świetne obiektywy w ekranie wyglądają zjawiskowo. Wyróżnij się doskonałym designem!

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: