Oppo Reno4 Pro 5G UZZ

Oppo Reno4 Pro 5G UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

Z OPPO Reno4 Pro uchwycisz każdą chwilę bez drgań i wstrząsów, ponieważ jego aparaty zostały wyposażone w zaawansowane algorytmy stabilizacji obrazu. Tryb Ultra Night Wideo, laserowy autofocus i Live HDR sprawią, że obiekty pozostaną wyraźne w każdym oświetleniu.

Autorska technologia OPPO SuperVOOC 2.0 pozwoli Ci ładować smartfon z mocą 65W! Baterię naładujesz w pełni w zaledwie około pół godziny! Tryb intensywnego oszczędzania energii pozwoli na działanie 6 wybranych aplikacji oraz rozmowy telefoniczne do 1,5 godziny nawet przy 5% baterii!

OPPO Reno4 Pro został wyposażony w 6,5-calowy ekran AMOLED z zakrzywionymi krawędziami z odświeżaniem 90 Hz. Doświadczysz z nim niesamowitej płynności wyświetlanego obrazu!

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: