Oppo Enco X

Oppo Enco X

wybierz taryfę

opis produktu

Technologia Bluetooth 5.2 zastosowana w słuchawkach OPPO Enco X zapewnia błyskawiczne bezprzewodowe połączenie i niezwykłą jakość przekazywanego dźwięku. Dwa wysokiej jakości przetworniki i technologie dostarczone przez Dynaudio, gwarantują Ci wspaniałą jakość dźwięku podczas słuchania muzyki, jak i prowadzonych rozmów.

 

Wydajna bateria zapewnia długi czas pracy, co zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Błyskawiczny system ładowania pozwala na pełne ładowanie w 110 minut co daje nawet 3 godziny rozmów lub 5,5 godziny słuchania muzyki. Dzięki wysokiej klasy wodoodporności, słuchawki będą służyć Ci nawet w trudnych warunkach, a ergonomiczny kształt i sterowanie dotykowe zapewnią maksymalny komfort użytkowania.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: