Oppo Enco W11

Oppo Enco W11

wybierz taryfę

opis produktu

Słuchawki OPPO Enco W11 zmienią Twoje doświadczenie słuchania muzyki. Dzięki inteligentnym panelom dotykowym pozwolą Ci intuicyjnie zarządzać dźwiękiem i połączeniami bez konieczności używania telefonu. Odbieraj połączenia, steruj głośnością, zmieniaj utwory – wszystko za pomocą gestów.

Zastosowane w słuchawkach OPPO Enco W11 8-milimetrowe tytanowe przetworniki dźwięku pozwolą Ci delektować się głębokimi i dynamicznymi basami w niskich tonach oraz zapewnią czystość w tych wysokich. Kodek AAC HD gwarantuje Ci najwyższą jakość ścieżek audio i komfortową rozrywkę, gdziekolwiek jesteś, a certyfikat IP55 – odporność na kurz i wodę.  Słuchawki OPPO Enco W11 doskonale sprawdzą się podczas intensywnych ćwiczeń i będą odporne na deszcz. Pozwól, by muzyka towarzyszyła Ci przez cały dzień – ulubionych albumów możesz słuchać nawet przez 5 godzin lub do 20 godzin z etui ładującym. Zanurz się w wyjątkowym dźwięku z OPPO Enco W11.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: