Oppo Enco W11

Oppo Enco W11

wybierz taryfę

opis produktu

Słuchawki OPPO Enco W11 zmienią Twoje doświadczenie słuchania muzyki. Dzięki inteligentnym panelom dotykowym pozwolą Ci intuicyjnie zarządzać dźwiękiem i połączeniami bez konieczności używania telefonu. Odbieraj połączenia, steruj głośnością, zmieniaj utwory – wszystko za pomocą gestów.

Zastosowane w słuchawkach OPPO Enco W11 8-milimetrowe tytanowe przetworniki dźwięku pozwolą Ci delektować się głębokimi i dynamicznymi basami w niskich tonach oraz zapewnią czystość w tych wysokich. Kodek AAC HD gwarantuje Ci najwyższą jakość ścieżek audio i komfortową rozrywkę, gdziekolwiek jesteś, a certyfikat IP55 – odporność na kurz i wodę.  Słuchawki OPPO Enco W11 doskonale sprawdzą się podczas intensywnych ćwiczeń i będą odporne na deszcz. Pozwól, by muzyka towarzyszyła Ci przez cały dzień – ulubionych albumów możesz słuchać nawet przez 5 godzin lub do 20 godzin z etui ładującym. Zanurz się w wyjątkowym dźwięku z OPPO Enco W11.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: