OPPO Enco Air2

OPPO Enco Air2

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Słuchawki douszne to świetne rozwiązanie kiedy potrzebujesz swobody i jesteś w ruchu lub wolisz wygodnie odpocząć nie przejmując się kablem. Lekkie, z wygodnym etui, które ułatwia ładowanie, będą towarzyszyć Ci wszędzie, dokądkolwiek się udasz. Idealną jakość dźwięku wspomaga łączność Bluetooth 5.2, co podnosi wrażenia słuchowe na wysoki poziom.

Wydajna bateria oraz system ładowania to aż 4h korzystania dziennie przez cały tydzień. Dynamiczne przetworniki, głęboki bas i liczne opcje efektów, to świetne połączenie zarówno dla tych użytkowników, którzy słuchają muzyki, jak i osób, które wolą prowadzić rozmowy przy użyciu słuchawek.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: