Oppo A96

Oppo A96

wybierz taryfę

opis produktu

Duży i wyrazisty ekran chroniony przez Panda Glass, to gwarancja bezpieczeństwa i odporności na zarysowania. W połączeniu z fizycznym czytnikiem linii papilarnych, który znajduje się na boku telefonu, daje Ci pewność zarówno fizycznego zabezpieczenia urządzenia przed uszkodzeniem, jak również maksymalną ochronę Twoich danych.

Smartfon został wyposażony w pojemną baterię 5000 mAh, jak również system szybkiego ładowania Super VOOC 33W, pozwoli Ci na nieuzależnienie się od ładowarki. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z funkcjonalności swojego telefonu przez cały dzień, bez konieczności sięgania po ładowarkę.

Urządzenie posiada aparat główny 50 Mpix, który daje Ci możliwość zatrzymania każdego wyjątkowego momentu, jak również obiektyw monochromatyczny, pozwalający rozwinąć skrzydła fanom fotografii. Cały telefon został obudowany materiałami wysokiej jakości w smakowitych barwach.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Informacje ogólne
Pamięć RAM

8 GB

Pamięć wewnętrzna

256 GB

Standardowy akumulator

4500

Multimedia
Typ aparatu głownego [rozdzielczość matrycy]

64 GB

Aparat głowny
Wyświetlacz
Wielkość wyświetlacza [cale]

6.43

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: