Netatmo Weather Station + Additional Module (inteligenta stacja pogodowa+dodatkowy moduł)

Netatmo Weather Station + Additional Module (inteligenta stacja pogodowa+dodatkowy moduł)

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Stacja pogodowa Netatmo to źródło najważniejszych informacji o warunkach panujących zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Moduł wewnętrzny zmierzy np. poziom zanieczyszczeń za pomocą czujnika dwutlenku węgla, a także powiadomi Cię o konieczności przewietrzenia mieszkania. Dzięki modułowi zewnętrznemu szybko sprawdzisz temperaturę, jakość powietrza czy ciśnienie. Został on wykonany z trwałego aluminium, dlatego jest całkowicie odporny na działanie warunków atmosferycznych.

Dodatkowe akcesoria Netatmo to jeszcze więcej danych. Dodatkowy moduł wewnętrzny możesz umieścić w dowolnym miejscu domu, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć, jaka jest temperatura, wilgotność oraz jakość powietrza.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Parametry niestandardowe
1

Pełna kontrola nad pomiarem danych meteo za pomocą smartfonu

2

Sprawdzanie -temperatura, jakość powietrza CO2, wilgotnosć, ostrzeżenie dotyczące wentylacji, ciśnienie atmosferyczne

3

Dedykowana aplikacja w App Store i Google Play

4

Inne funkcje – 7 dniowa prognoza pogody, Netatmo WeatherMap

5

Łączność bezprzewodowa WiFi, zasilanie bateryjne oraz sieciowe

6

1 Stacja pogodowa, 1 moduł wewnętrzny, 1 moduł zewnętrzny, 1 zasilacz Micro USB, 1 zestaw do montażu naściennego modułu zewnętrznego, 2 baterie AAA

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: