Netatmo TERMOSTAT + 3x VALVES (Inteligentny termostat do domu + 3 głowice)

Netatmo TERMOSTAT + 3x VALVES (Inteligentny termostat do domu + 3 głowice)

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Inteligentny termostat Netatmo dostosuje temperaturę w domu do Twoich potrzeb i stylu życia. Funkcja samodzielnej regulacji, wykorzystująca informacje o izolacji termicznej budynku i pogodzie, pozwoli Ci uzyskać określony poziom ciepła we właściwym czasie. Co więcej, funkcja zdalnego sterowania umożliwi włączenie ogrzewania nawet z odległej części świata. Dodatkowo co miesiąc otrzymasz indywidualny raport, który pomoże Ci kontrolować zużycie prądu i zoptymalizować harmonogram ogrzewania.  

Jeszcze większą oszczędność energii gwarantuje uzupełnienie instalacji o dodatkowe zawory grzejnikowe Netatmo. Pozwolą Ci one ustawić komfortową temperaturę w każdym pomieszczeniu w zależności od jego nasłonecznienia czy funkcji. Ponadto inteligentna głowica termostatyczna potrafi wykryć otwarte okno, wyłączyć ogrzewanie i zapobiec dzięki temu utracie ciepła.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Parametry niestandardowe
1

Kompatybilność z kotłami zasilanymi gazem, olejem opałowym lub drewnem, a także z pompami ciepła

2

Zastępuje termostaty przewodowe i bezprzewodowe

3

Sterowanie za pomocą smarthphone/tablet/ komputer za pomocą Wi-Fi

4

Dedykowana aplikacja oraz współpraca z Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa

5

Termostat: 3 baterie AAA (2 lata działania) Przekaźnik: 220/240 V

6

1 Inteligentny termostat, 1 przekaźnik, 1 ruchomy stojak i 1 uchwyt ścienny, 1 płyta do montażu ściennego, 1 adapter do kotła, 1 zasilacz sieciowy, 4 kolorowe nakładki samoprzylepne, 3 baterie AAA, 4 wkręty i 4 kotwy

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: