Netatmo Presence (kamera zewnętrzna)

Netatmo Presence (kamera zewnętrzna)

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Inteligentna kamera zewnętrzna Netatmo to doskonałe rozwiązanie, które pomoże zadbać o bezpieczeństwo Twojego domu. Zapewni Ci ona ochronę zarówno za dnia, jak i w nocy. Nocą urządzenie może działać z użyciem podczerwieni lub z reflektorem, który uruchomisz ręcznie za pomocą aplikacji lub ustawisz tak, by włączał się po wykryciu osoby czy zwierzęcia. Dzięki aplikacji będziesz mieć nieprzerwaną kontrolę nad swoim domem – możesz oglądać obraz z kamery na żywo na dowolnym urządzeniu, przeglądać archiwalne nagrania, a także szybko zobaczyć, co działo się w ciągu całego dnia. Funkcja Alert Zones pozwoli Ci wybrać strefy, które zostaną objęte alarmami, i będzie wysyłać powiadomienia, kiedy ktoś pojawi się na określonym obszarze.

Kamera Netatmo jest niezwykle wytrzymała oraz odporna na deszcz, śnieg, wilgoć, piasek i pył, a jej montaż zajmie Ci tylko chwilę.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Parametry niestandardowe
1

Inteligentna kamera zewnetrzna, obudowa wykonana z pojedyńczego bloku aluminium

2

Nagrywanie w jakości 1920×1080 do 25kl/s tryb nocny, detekcja ruchu, reflektor IR, noktowizja i wykrywanie do 15 m

3

Łączność bezprzewodowa (Wi-Fi 2.4Ghz b/g/n) + przewodowa RJ45

4

Dedykowana aplikacja oraz współpraca z Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa

5

Zdalny podląd do kamery, powiadomienia na smartphone

6

Przewód USB, Zasilacz Karta microSD o pojemności 8 GB, Temperatury pracy od -20 do 50 stopni

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: