Navitel MR250

Navitel MR250

wybierz taryfę

opis produktu

Navitel MR250 to lusterko wsteczne, które ułatwi Ci bezpieczną i bezkolizyjną jazdę. Wyposażono je zarówno w wideorejestrator, który nagrywa wszystko to, co dzieje się przed samochodem, jak i w kamerę cofania. Urządzenie podłączone do zasilania zaczyna automatycznie rejestrować materiał po uruchomieniu silnika. Po zaparkowaniu samochodu możesz skorzystać z dodatkowej funkcji wykrywania ruchu i nagrywania. Lusterko ma wytrzymałą, metalową obudowę oraz 5-calowy wyświetlacz IPS. Kamera cofania jest wodoszczelna i odporna na kurz. Navitel MR250 nagrywa materiał w rozdzielczości Full HD, z prędkością 30 klatek na sekundę. G-Sensor zapewnia ochronę plików w razie kolizji czy gwałtownego hamowania. Wbudowany mikrofon pozwala Ci na rejestrację wysokiej jakości dźwięku.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: