Motorola Vervebuds 800 TWS

Motorola Vervebuds 800 TWS

wybierz taryfę

opis produktu

W pełni bezprzewodowe słuchawki Motorola Vervebuds 800 są bardzo lekkie i wygodne, przez co będziesz mógł ich używać, zawsze wtedy, kiedy tylko masz na to ochotę. Impedancja 16 omów gwarantuje czysty i wyraźny dźwięk przy zachowaniu odpowiedniej głośności.
 

Dwa wbudowane mikrofony posiadają funkcję wyciszenia hałasu podczas rozmów telefonicznych. Dodatkowym atutem jest również funkcja odbierania połączeń, dzięki której nie będziesz musiał sięgać po telefon, aby rozpocząć rozmowę. Słuchawki obsługują również takich asystentów głosowych, jak Alexa, Siri czy Google Assistant, co sprawia, że możesz swobodnie korzystać z funkcji smartfona, wydając polecenia z odległości.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: