Motorola Vervebuds 400 TWS

Motorola Vervebuds 400 TWS

wybierz taryfę

opis produktu

Vervebuds 400 to pełni bezprzewodowe i kompaktowe słuchawki dokanałowe, które zapewnią Ci pełny komfort podczas ich używania. Ich lekka i ergonomiczna konstrukcja idealnie dopasuje się do kształtu Twojego ucha, więc nie poczujesz, że je nosisz. W pełni naładowana bateria pozwoli Ci nawet na 3 godziny pracy słuchawek. Załączone etui ładujące z funkcją powerbanku wydłuży ten czas o kolejne 9 godzin.

Dynamiczne słuchawki zostały wyposażone w 6 milimetrowe przetworniki akustyczne, które zagwarantują Ci najwyższej dźwięk jakości Hi-Fi podczas oglądania filmów, słuchania muzyki czy rozmów. Intuicyjne sterowanie dotykowe umożliwi Ci w łatwy i sprawny sposób zarządzać muzyką, odbierać połączenia czy wywoływać asystenta głosowego. Dodatkowo słuchawki Motorola Vervebuds 400 mogą korzystać z dwóch trybów odtwarzania dźwięków – tryb mono do korzystania z jednej słuchawki podczas rozmów telefonicznych oraz stereo wykorzystujące ich muzyczny potencjał  w pełni.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: