Motorola Vervebuds 400 TWS

Motorola Vervebuds 400 TWS

wybierz taryfę

opis produktu

Vervebuds 400 to pełni bezprzewodowe i kompaktowe słuchawki dokanałowe, które zapewnią Ci pełny komfort podczas ich używania. Ich lekka i ergonomiczna konstrukcja idealnie dopasuje się do kształtu Twojego ucha, więc nie poczujesz, że je nosisz. W pełni naładowana bateria pozwoli Ci nawet na 3 godziny pracy słuchawek. Załączone etui ładujące z funkcją powerbanku wydłuży ten czas o kolejne 9 godzin.

Dynamiczne słuchawki zostały wyposażone w 6 milimetrowe przetworniki akustyczne, które zagwarantują Ci najwyższej dźwięk jakości Hi-Fi podczas oglądania filmów, słuchania muzyki czy rozmów. Intuicyjne sterowanie dotykowe umożliwi Ci w łatwy i sprawny sposób zarządzać muzyką, odbierać połączenia czy wywoływać asystenta głosowego. Dodatkowo słuchawki Motorola Vervebuds 400 mogą korzystać z dwóch trybów odtwarzania dźwięków – tryb mono do korzystania z jednej słuchawki podczas rozmów telefonicznych oraz stereo wykorzystujące ich muzyczny potencjał  w pełni.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: