Motorola Vervebuds 100

Motorola Vervebuds 100

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Fantastycznie dopracowane słuchawki sportowe od Motoroli to niesamowita gratka dla osób, które cenią sobie wygodę i wspaniałą jakość dźwięku podczas aktywności fizycznej. Dzięki bardzo wysokiej klasie wodoodporności, możesz wygodnie słuchać muzyki i rozmawiać podczas biegania czy treningu na siłowni. Idealne wygłuszenie pozwala na odcięcie się od świata zewnętrznego i skoncentrowanie na tym, co jest dla Ciebie ważne.

Dzięki poręcznemu etui z funkcją powerbanka, masz możliwość szybkiego doładowania swoich słuchawek wszędzie, gdzie będziesz tego potrzebować. Asystent głosowy to gwarancja maksymalnego komfortu i korzystania z pełni funkcji urządzenia, nawet kiedy Twoje ręce są zajęte innymi czynnościami.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: