Motorola Moto G71 5G

Motorola Moto G71 5G

wybierz taryfę

opis produktu

Ekran o powierzchni roboczej 6,4 cala został wyposażony w świetną matrycę OLED oraz rozszerzoną gamę kolorów DCI-P3, która gwarantuje Ci wyświetlanie treści w genialnej jakości. Rozdzielczość na poziomie Full HD+ zachwyca ostrością detali i wysyceniem kolorów, dając realizm i olśniewające wrażenia.

Model został wyposażony w pojemną baterię 5000 mAh, która pozwala na komfortowe korzystanie z funkcjonalności smartfona nawet przez 30 godzin. Szybkie ładowanie zapewnia stały dostęp do niesamowitej szybkości urządzenia. Dzięki mocnemu procesorowi Qualcomm Snapdragon 695, możesz błyskawicznie przełączać się pomiędzy aplikacjami, a wykonywane procesy będą bardzo płynne.

Dla użytkowników, którzy cenią sobie idealne dopasowanie smartfona do tempa w jakim funkcjonują, powstał zestaw Moto Gestów. Dzięki możliwości błyskawicznego uruchomienia aparatu czy latarki, telefon stanie się przedłużeniem Twojej ręki, robiąc dokładnie to, czego potrzebujesz najbardziej. W urządzeniu zaimplementowano oprogramowanie podnoszące jakość wykonywanych zdjęć, aby każde ujęcie zapierało dech.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: