Motorola Moto G10 UZZ

Motorola Moto G10 UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

System czterech aparatów o łącznej rozdzielczości 48 MP pozwoli Ci na wykonywanie zapierających dech w piersiach zdjęć z wyrazistymi barwami i porywającą głębią niezależnie od scenerii i warunków oświetlenia. Zoom cyfrowy oraz funkcja AF sprawią, że nie umkną Ci już żadne ujęcia. Dla utrwalenia unikalnych selfie Moto G10 oferuje Ci przedni aparat 8 MP.

Dzięki zastosowaniu 8-rdzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 460 Twoja praca na urządzeniu będzie przebiegać jeszcze wydajniej, a gry będą działać płynniej. Procesor graficzny zadba, aby wyświetlane na 6,5-calowym wyświetlaczu HD+ filmy i zdjęcia wzbudziły Twój zachwyt wyrazistością i nasyceniem barw. Abyś nie martwił się o przestrzeń do przechowywania gier i filmów telefon posiada aż 64 GB wbudowanej pamięci, którą możesz rozszerzyć nawet do 128 GB!

Wykorzystanie baterii o zwiększonej pojemności pozwoli Ci na sprawne wykorzystanie każdej funkcji w codziennym pędzie bez obaw, że nie wystarczy Ci mocy. Do Twojej dyspozycji masz aż 5000 mAh, które spożytkujesz wedle uznania. W razie potrzeby będziesz mógł doładować błyskawicznie telefon dzięki funkcji szybkiego ładowania o mocy 10W.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: