Motorola Moto G 5G Plus UZZ

Motorola Moto G 5G Plus UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

5G otwiera przed Tobą nowe możliwości. Większa przepustowość i mniejsze opóźnienia (w porównaniu z 4G) pozwolą Ci pobierać filmy w kilka minut, grać online bez zacięć czy poczuć się jak na prawdziwym spotkaniu podczas wideorozmowy.

Kinowe wrażenia w trakcie oglądania filmów i seriali zapewni Ci duży, 6,7-calowy wyświetlacz CinemaVision (21:9) Full HD+. Jest on niemal bezramkowy i zajmuje 90% powierzchni, dzięki czemu zobaczysz jeszcze więcej.

Selfie stick nie będzie Ci już potrzebny – smartfon wyposażono w ultraszerokokątny obiektyw, który pozwoli Ci uchwycić wszystkich. Ponadto technologia Quad Pixel gwarantuje, że zdjęcia będą wyraźniejsze i jaśniejsze bez względu na warunki.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: