Motorola Moto Buds Charge

Motorola Moto Buds Charge

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Słuchawki douszne z łącznością Bluetooth 5.0 od Motoroli, to świetne urządzenie, które pozwoli Ci cieszyć się idealnym dźwiękiem tam, gdzie nie możesz zabrać ze sobą większych urządzeń. Wodoodporność na poziomie IPX5, daje Ci możliwość komfortowego korzystania ze słuchawek w trudnych warunkach.

Dzięki etui z funkcją ładowarki, wygodnie podłączysz urządzenie do sieci, a pojemna bateria pozwala na aż 10 godzin pracy na pełnym cyklu. Sterowanie dotykowe umożliwia sprawne przełączanie kolejnych utworów, jak również odebranie połączenia przekierowanego ze smartfona.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: