Motorola Edge UZZ

Motorola Edge UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

Niesamowity ekran Endless Edge z częstotliwością odświeżania 90 Hz zapewni Ci płynność oglądania obrazów w jakości HDR10 na wspaniałym wyświetlaczu OLED 6,7” zagiętym po obu stronach wokół krawędzi pod kątem niemal 90 stopni. W efekcie zyskujesz wspaniały widok na maksymalnie wykorzystanej powierzchni.

Dwa zaawansowane głośniki stereo oraz technologia dostrajania dźwięku firmy Waves, uhonorowana nagrodą Technical GRAMMY, gwarantują Ci osiągi brzmieniowe studyjnej jakości. Ciesz się głębokimi basami i wyraźnym, czystym wokalem, nawet przy maksymalnej głośności.

Ciesz się doskonałą szybkością sieci 5G, a także 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej. Poczuj moc procesora Qualcomm Snapdragon 765 we wszystkim, od gier i filmów po przeglądanie Internetu.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: