Maxcom Watch FW46

Maxcom Watch FW46

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

FW46 Xenon przez 24 godziny na dobę zbiera i analizuje Twoje dane dotyczące stanu zdrowia i aktywności, które możesz sprawdzać na okrągłym, dotykowym ekranie o wysokiej rozdzielczości. Jego koperta wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu gwarantuje niezawodność i trwałość konstrukcji.

 

Sensory w FW46 umożliwiają ciągły pomiar temperatury ciała, a także poziom wysycenia krwi tlenem, dzięki czemu podczas treningu możesz przeciwdziałać potencjalnej niewydolności oddechowej. W każdej chwili możesz wykonać EKG i pomiar ciśnienia krwi, a sztuczna inteligencja dokona ich analizy, wskazując ewentualne odchylenia od normy. Dodaj w aplikacji swoich bliskich i wymieniajcie się pomiarami. Dzięki temu, nawet będąc daleko, nie będziesz się już martwić o nich, a oni o Ciebie. Dodatkowo, sparowanie zegarka z Twoim telefonem pozwoli Ci na odbieranie powiadomień, SMS-ów i alertów bezpośrednio na jego tarczy.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: