Maxcom Watch FW46

Maxcom Watch FW46

wybierz taryfę

opis produktu

FW46 Xenon przez 24 godziny na dobę zbiera i analizuje Twoje dane dotyczące stanu zdrowia i aktywności, które możesz sprawdzać na okrągłym, dotykowym ekranie o wysokiej rozdzielczości. Jego koperta wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu gwarantuje niezawodność i trwałość konstrukcji.

 

Sensory w FW46 umożliwiają ciągły pomiar temperatury ciała, a także poziom wysycenia krwi tlenem, dzięki czemu podczas treningu możesz przeciwdziałać potencjalnej niewydolności oddechowej. W każdej chwili możesz wykonać EKG i pomiar ciśnienia krwi, a sztuczna inteligencja dokona ich analizy, wskazując ewentualne odchylenia od normy. Dodaj w aplikacji swoich bliskich i wymieniajcie się pomiarami. Dzięki temu, nawet będąc daleko, nie będziesz się już martwić o nich, a oni o Ciebie. Dodatkowo, sparowanie zegarka z Twoim telefonem pozwoli Ci na odbieranie powiadomień, SMS-ów i alertów bezpośrednio na jego tarczy.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: