Maxcom Watch FW42

Maxcom Watch FW42

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

FW42 Silver został stworzony z myślą o kobietach, które szukają stylowego urządzenia pasującego do eleganckich wyjść i formalnych sytuacji dzięki dynamicznym tarczom i kopercie ze stali nierdzewnej. Dzięki obróbce w technologii CNC krawędzie są gładkie, a cały zegarek solidny i wytrzymały.

Twoje dane sportowe są rejestrowane przez całą dobę, dzięki czemu dbanie o idealną sylwetkę staje się znacznie łatwiejsze. FW42 Silver posiada także wiele innych funkcji jak krokomierz, licznik kalorii czy powiadomienie o bezruchu. To również pierwszy smartwatch od Maxcom, który oprócz wielu funkcji monitorowania aktywności, został rozwinięty również o śledzenie cyklu menstruacyjnego.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: