Maxcom Watch FW35

Maxcom Watch FW35

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Inteligentny zegarek, to urządzenie odpowiednie zarówno dla osób, którym zależy na monitorowaniu aktywności sportowych, jak również dla użytkowników potrzebujących uniezależnienia się od swojego smartfona. Dzięki licznym czujnikom, masz możliwość śledzenia stanu swojego organizmu i tego, w jaki sposób czujesz się podczas wysiłku fizycznego. Jednocześnie możesz odbierać połączenia i sprawdzać powiadomienia ze swojego telefonu.

Szeroka gama tapet oraz barwne wersje kolorystyczne, dają Ci możliwość spersonalizowania urządzenia zgodnie z Twoim stylem i upodobaniami. Wysoka klasa wodoodporności zapewni bezpieczeństwo urządzenia, abyś mógł korzystać z niego zawsze tam, gdzie tego potrzebujesz. Czas czuwania wynosi od 5 do 7 dni, dzięki czemu uniezależnisz się od częstego łądowania.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: