MaxCom MM760 UZZ

MaxCom MM760 UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

Maxcom Comfort mm760 to telefon, którego ogromną zaletą jest intuicyjne menu. Bez trudu odnajdą się w nim wszyscy, nawet Ci, którzy do nowoczesnych technologii podchodzą z dużą rezerwą i nieufnością! Obsługa tego telefonu jest naprawdę prosta.  

Lekka i smukła konstrukcja telefonu będzie idealnie leżeć w Twojej dłoni. Ekran o wymiarach 2,2 cala i rozdzielczości 320 x 240 zapewni Ci dobrą czytelność tekstów i obrazów.

W telefonie znajdziesz wiele przydatnych aplikacji i udogodnień takich jak bluetooth, radio FM, kalendarz czy latarka. Dzięki aparatowi 2 Mpix będziesz mógł robić zdjęcia, które zapiszesz na karcie pamięci micro SD 64 GB.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: