MaxCom MM724 4G

MaxCom MM724 4G

wybierz taryfę

opis produktu

Telefon został wyposażony w wyraźny wyświetlacz 2,4”, na którym duża czcionka staje się łatwa do odczytania nawet dla osób, które korzystają z okularów korekcyjnych. Wyraźne ikony i przejrzysty układ menu, dają gwarancję komfortowego korzystania.

Kompaktowe rozmiary i ergonomiczne kształty pozwalają na wygodne ułożenie urządzenia w dłoni, a poręczna stacja dokująca ułatwia podpięcie telefonu do ładowania. Długi czas czuwania jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują telefonu do kontaktu w ważnych momentach, bez konieczności martwienia się o poziom baterii.

Funkcjonalności takie jak VoLTE, dają możliwość korzystania z telefonu w nietypowych miejscach, nawet tam gdzie nie dociera pełny zasięg. Urządzenie jest kompatybilne z aparatami słuchowymi HAC, co jest bardzo ważnym ułatwieniem dla osób niedosłyszących.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: