Marshall Minor II Bluetooth

Marshall Minor II Bluetooth

wybierz taryfę

opis produktu

Bluetooth 5.0 z technologią aptX zapewnia wyjątkową jakość dźwięku oraz swobodę i wygodę poruszania się z zasięgiem radiowym wynoszącym 30 stóp.

Minor II Bluetooth utrzymuje mocny nastrój dzięki 12 godzinom bezprzewodowego odtwarzania na jednym ładowaniu. Z siły i pośpiechu? Szybkie ładowanie oznacza, że 20 minut ładowania zapewni Twojemu akumulatorowi dwie godziny odtwarzania. Dwie godziny naładują akumulator.

Minor II Bluetooth to specjalnie dostosowany dynamiczny przetwornik 14,2 mm, który zapewnia bogate tony wysokie, wyraźne średnie i czysty, zrównoważony bas, który sprawi, że poczujesz się jak w centrum uwagi.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: