LG XBOOM Go PN1

LG XBOOM Go PN1

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Dzięki swoim rozmiarom i lekkiej obudowie, głośnik XBOOM Go PN1 to idealny towarzysz wszystkich Twoich przygód i wypraw poza domem. Jego wodoszczelność klasy IPX5 zapewni Ci jeszcze większą swobodę i odtwarzanie wysokiej jakości dźwięku niemal w każdych warunkach.

Zastosowanie baterii o większej pojemności pozwoli Ci nawet na 5 godzin ciągłego słuchania muzyki bez konieczności ładowania. Dla Twojej wygody sterowanie głośnika może odbywać się za pomocą głosu. Jeżeli impreza okaże się większa, niż przewidywałeś, to bez problemu połączysz i zsynchronizujesz kilka głośników za pomocą funkcji Wireless Party Link.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: