LG G8X ThinQ UZZ

LG G8X ThinQ UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

Smartfon wyróżnia zamontowanie w nim nie jednego, a dwóch wyświetlaczy 6,4 cala Full HD+ FullVision. Możesz korzystać z obu lub odłączyć jeden, kiedy zechcesz. Dzięki panelowi OLED obrazy są zawsze w niesamowitej jakości.

Dwa wyświetlacze to podwójne możliwości. Specjalny zawias pozwala obrócić ekrany o 360°. Możesz pracować na telefonie jak na laptopie, wykonywać kilka czynności naraz, a nawet dzielić się smartfonem z drugą osobą.

Smartfon oferuje także niezwykle czyste, bogate, stereofoniczne brzmienie. Dbają o to świetnie zbalansowane głośniki, 32-bitowy przetwornik Hi-Fi Quad DAC oraz technologia dźwięku przestrzennego DTS:X.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: