LG 49UN711C

LG 49UN711C

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Telewizor LG UN711C dzięki rozdzielczości 4K Ultra HD oraz zaawansowanej funkcji HDR, przeniesie Twoje wrażenia wizualne na wyższy poziom. Realistyczne obrazy w żywszych kolorach i ostrość detali, pozwolą Ci cieszyć się oglądaniem, niezależnie od tego, czy wybierzesz kanał sportowy, ulubiony serial na Netflix, czy filmik na YouTube.

Dzięki stabilnym nóżkom, jak również eleganckim liniom, jest to urządzenie, które świetnie sprawdzi się w użytku komercyjnym. Tryb hotelowy gwarantuje Ci możliwość wygodnego zarządzania ustawieniami w szerokim zakresie i w dowolnym momencie. Użytkownicy sprzętów marki Apple mają do dyspozycji AirPlay 2, dzięki czemu błyskawicznie udostępnisz materiały filmowe, dźwiękowe i inne, na dużym ekranie.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Parametry niestandardowe
1

Technologia HDR: HDR10 Pro, HLG

2

TUNER: Analogowy DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T2

3

HDMI: 3 USB: 2

4

System Smart TV webOS

Wyświetlacz
Rodzaj wyświetlacza

LED 4K Ultra HD 50 Hz

Rozdzielczość wyświetlacza w pikselach

3840 x 2160

Wielkość wyświetlacza [cale]

49

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: