Laptop MSI Modern 14 A10M UZZ

Laptop MSI Modern 14 A10M UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

MSI Modern 14 A10M to wyjątkowo lekki i ultrasmukły laptop, idealnie sprawdzający się w trakcie podróży czy pracy zdalnej. Jego obudowę wykonano ze szczotkowanego aluminium, dlatego cechuje go również duża wytrzymałość. 14-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD otacza zaledwie kilkumilimetrowa ramka i pokrywa powłoka antyrefleksyjna – to wszystko zapewnia Ci wysokiej jakości obraz w każdych warunkach.

MSI Modern 14 A10M wyposażono w najnowszy procesor Intel Core oraz szybki dysk SSD 256 GB, co gwarantuje Ci płynne działanie urządzenia i niezwykłą wydajność (natychmiastowy start systemu, duże możliwości obliczeniowe). O utrzymanie niskiej temperatury podczas intensywnej pracy skutecznie dba system chłodzenia Cooler Boost 3 z 2 wentylatorami i 3 ciepłowodami. Ponadto w laptopie zamontowano mocny akumulator litowo-polimerowy, co daje Ci aż 10 godzin działania bez konieczności podłączania ładowarki.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: