Laptop MSI Modern 14 A10M UZZ

Laptop MSI Modern 14 A10M UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

MSI Modern 14 A10M to wyjątkowo lekki i ultrasmukły laptop, idealnie sprawdzający się w trakcie podróży czy pracy zdalnej. Jego obudowę wykonano ze szczotkowanego aluminium, dlatego cechuje go również duża wytrzymałość. 14-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD otacza zaledwie kilkumilimetrowa ramka i pokrywa powłoka antyrefleksyjna – to wszystko zapewnia Ci wysokiej jakości obraz w każdych warunkach.

MSI Modern 14 A10M wyposażono w najnowszy procesor Intel Core oraz szybki dysk SSD 256 GB, co gwarantuje Ci płynne działanie urządzenia i niezwykłą wydajność (natychmiastowy start systemu, duże możliwości obliczeniowe). O utrzymanie niskiej temperatury podczas intensywnej pracy skutecznie dba system chłodzenia Cooler Boost 3 z 2 wentylatorami i 3 ciepłowodami. Ponadto w laptopie zamontowano mocny akumulator litowo-polimerowy, co daje Ci aż 10 godzin działania bez konieczności podłączania ładowarki.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: