Laptop MSI GF75 Thin 10SC GTX 1650 UZZ

Laptop MSI GF75 Thin 10SC GTX 1650 UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

MSI GF75 to model dedykowany dla użytkowników o bardzo wysokich wymaganiach sprzętowych, ceniących sobie komfort oraz niezawodność. Od teraz Twój sprzęt poradzi sobie z każdą, najbardziej wymagającą grą, a żaden program czy aplikacja, nie będą Ci straszne. Układy graficzne GPU GeForce GTX 1650, to tylko jeden z wielu ponadprzeciętnych podzespołów tego modelu, które dają niezapomniane przeżycia wizualne.

Procesor Intel® Core ™ i5, to zaskakująca moc obliczeniowa, zapewniająca Ci błyskawiczną, nawet o 15% wydajniejszą realizację procesów, pozwala na płynne oglądanie filmów w najwyższej rozdzielczości. Precyzja wykonania i kalibracji, gwarantują znacznie cichszą pracę i dużo niższą temperaturę urządzenia przy dużym obciążeniu.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: