Laptop Lenovo V14 ADA UZZ

Laptop Lenovo V14 ADA UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Laptop Lenovo V14 dostarczy Ci ogromną dawkę stabilnej wydajności i płynnej pracy w eleganckim wydaniu. Jego smukła i lekka obudowa wzbudzi Twój zachwyt od pierwszego spojrzenia.

14-calowy wyświetlacz z matrycą TFT o rozdzielczości Full HD zapewni wyraźny i żywy obraz niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, grasz w ulubioną grę, czy pracujesz. Matowa powłoka ekranu dodatkowo zniweluje odbicia światła i męczące wzrok refleksy.

 

Dzięki wydajnej karcie graficznej oraz ultraszybkiemu procesorowi z łatwością i swobodą wkroczysz na kolejne poziomy wydajności i rozrywki. Pojemna bateria pozwoli Ci skupić się na obecnych zadaniach bez konieczności ładowania baterii aż na 8 godzin! W nagłych przypadkach spadku mocy będziesz mógł błyskawiczne uzupełnić jej braki dzięki funkcji szybkiego ładowania baterii 65W.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: