Laptop FX705DT + router E5576 UZZ

Laptop FX705DT + router E5576 UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

ASUS FX705DT to idealny dla graczy laptop o charakterystycznym wzornictwie i nowoczesnym wyglądzie. Klawiatura z podświetleniem RGB oraz z układem inspirowanym klawiaturami desktopowymi zapewni Ci bardziej precyzyjne i bezwysiłkowe sterowanie. Dodatkowe rozwiązania takie jak technologia AMD FreeSync czy dysk FireCuda pomogą cieszyć się płynną grafiką oraz niezwykłą szybkością ładowania materiałów.

Laptop ASUS FX705DT wyposażony jest w czterordzeniowy procesor AMD Ryzen i kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1650 4GB, co gwarantuje uzyskanie lepszej wydajności i osiąganie wysokich prędkości. Z myślą o wymagających graczach wbudowano również dwa systemy zapewniające chłodzenie i zoptymalizowaną cyrkulację powietrza.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: