Laptop ASUS TUF Gaming A15 FA506II + router E5783

Laptop ASUS TUF Gaming A15 FA506II + router E5783

wybierz taryfę

opis produktu

ASUS TUF Gaming A15 FA506II-AL012T to laptop gamingowy, który możesz zabrać ze sobą w każdą podróż. W porównaniu z poprzednimi wersjami wyposażono go w mniejszą i lżejszą obudowę oraz większą baterię – akumulator o pojemności 48 Wh pozwala na prawie 13 godz. odtwarzania plików wideo. Sprzęt doskonale sprawdzi się również nawet w najtrudniejszych warunkach (standard MIL-STD-810H) i nie zaszkodzą mu przypadkowe uderzenia czy upadki.

 

ASUS TUF Gaming A15 FA506II-AL012T wyposażono tak, aby zapewnić Ci niesamowite wrażenia podczas gry. Panel klasy IPS o częstotliwości odświeżania do 144 Hz oraz technologia Adaptive Sync pomagają zredukować opóźnienia, zminimalizować zacinanie się klatek i wyeliminować wrażenie rozrywania obrazu. Ośmiordzeniowy procesor AMD Ryzen oraz karta graficzna NVIDIA GeForce sprawią, że nawet najszybsza rozgrywka będzie dynamiczna i płynna. Do dyspozycji masz także wytrzymałą klawiaturę gamingową z podświetleniem RGB i wyróżnionymi klawiszami WASD, która gwarantuje Ci niezawodność, szybkość i precyzję.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: