Laptop ASUS TUF Gaming A15 FA506II + router E5783

Laptop ASUS TUF Gaming A15 FA506II + router E5783

wybierz taryfę

opis produktu

ASUS TUF Gaming A15 FA506II-AL012T to laptop gamingowy, który możesz zabrać ze sobą w każdą podróż. W porównaniu z poprzednimi wersjami wyposażono go w mniejszą i lżejszą obudowę oraz większą baterię – akumulator o pojemności 48 Wh pozwala na prawie 13 godz. odtwarzania plików wideo. Sprzęt doskonale sprawdzi się również nawet w najtrudniejszych warunkach (standard MIL-STD-810H) i nie zaszkodzą mu przypadkowe uderzenia czy upadki.

 

ASUS TUF Gaming A15 FA506II-AL012T wyposażono tak, aby zapewnić Ci niesamowite wrażenia podczas gry. Panel klasy IPS o częstotliwości odświeżania do 144 Hz oraz technologia Adaptive Sync pomagają zredukować opóźnienia, zminimalizować zacinanie się klatek i wyeliminować wrażenie rozrywania obrazu. Ośmiordzeniowy procesor AMD Ryzen oraz karta graficzna NVIDIA GeForce sprawią, że nawet najszybsza rozgrywka będzie dynamiczna i płynna. Do dyspozycji masz także wytrzymałą klawiaturę gamingową z podświetleniem RGB i wyróżnionymi klawiszami WASD, która gwarantuje Ci niezawodność, szybkość i precyzję.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: