Laptop Apple MacBook Air Retina 13″ M1 8-core GPU 7-core 8GB 256GB SSD

Laptop Apple MacBook Air Retina 13″ M1 8-core GPU 7-core 8GB 256GB SSD

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Dzięki swojemu niepowtarzalnemu designowi laptop MacBook Air wzbudzi Twój zachwyt swoją aluminiową i elegancką obudową, która jest jednocześnie niezwykle lekka i poręczna. MacBook Air został wyposażony w najwydajniejszą baterię, która pozwoli Ci aż na 18 godzin ciągłej pracy bez konieczności ładowania!

13,3-calowy wyświetlacz Retina zagwarantuje Ci wyświetlanie treści w niespotykanie realistycznym i wyraźnym wymiarze zachwycając jednocześnie bogactwem detali. Zastosowanie ultrawydajnych podzespołów, pamięci oraz rozwiązań SI pozwolą Ci na jeszcze wydajniejsze i płynne użytkowanie laptopa.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: