Laptop Acer Aspire 1 A114-33 UZZ

Laptop Acer Aspire 1 A114-33 UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Acer Aspire One A114-33, to wszechstronny i wygodny laptop, który idealnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Bardzo szybki, 4-rdzeniowy procesor gwarantuje płynność wykonywanych operacji, a pojemna bateria pozwoli Ci na nieprzerwaną pracę do 8 godzin na pełnym naładowaniu.

Gniazdo HDMI i aż trzy porty USB, to ogromne możliwości pracy z wykorzystaniem urządzeń, jak również podłączenia pamięci zewnętrznej. Model ten będzie towarzyszył Ci zarówno w biurze, jak również podczas spędzania wolnego czasu. Wysokiej jakości matryca zapewni Ci komfort oglądania ulubionego serialu i pracy na dokumentach.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: