JBL by HARMAN Xtreme 3

JBL by HARMAN Xtreme 3

wybierz taryfę

opis produktu

Dzięki zastosowaniu mocniejszej baterii przenośny głośnik JBL Xtreme 3 zapewni Ci nawet 15 godzin odtwarzania. Funkcja dźwięku JBL Pro pozwoli Ci doświadczyć nowych doznań muzycznych, które ożywią Twój świat muzyczny generując dźwięki najwyższej jakości. Dodatkowa opcja PartyBoost umożliwi Ci łączenie kilku głośników, aby impreza przeniosła się na kompletnie nowy wymiar.

 

Szczelność na poziomie IP67 gwarantuje wodoodporność i pyłoszczelność dzięki czemu możesz cieszyć się dźwiękiem nie tylko pod dachem, ale gdzie tylko będziesz tego chciał. Przesyłanie strumieniowe Bluetooth pozwali Ci na podłączenie nawet 2 smartfonów do głośnika, które na zmianę będą mogły odtwarzać muzykę.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: