JBL by HARMAN CHARGE 5

JBL by HARMAN CHARGE 5

wybierz taryfę

opis produktu

Dzięki swojej lekkiej obudowie i niewielkich rozmiarów, głośnik JBL Charge5 to idealny towarzysz wszystkich Twoich wypadów i przygód z dala od domu. Piasek i woda nie zatrzymają świetnej zabawy za sprawą ochrony na poziomie IP67, więc głośnik JBL Charge5 jest w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu i warunkom dostarczając Ci dźwięk wspaniałej jakości.

Wykorzystanie baterii o nadzwyczajnej pojemności pozwoli Ci aż na 20 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Zapewnij sobie nieprzerwaną imprezę i muzykę dzięki wbudowanemu powerbankowi, który umożliwi Ci ładowanie urządzeń podczas trwania zabawy. Jeżeli natomiast rozmiar imprezy okaże się większy, niż przewidywałeś, to bez problemu połączysz i zsynchronizujesz kilka głośników przy pomocy funkcji JBL PartyBoost.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: