iPhone SE (3.generacji) 64GB

iPhone SE (3.generacji) 64GB

wybierz taryfę

opis produktu

Miłośnicy marki znajdą w SE 2022 podobną do poprzednika, elegancką i ponadczasową bryłę, charakterystyczną dla IPhone’ów. Telefon dostępny jest w trzech apetycznych kolorach, co pozwala na dopasowanie go do stylu i charakteru użytkownika. Dla osób ceniących sobie dodatkowe bezpieczeństwo urządzenia, producent pozostał przy szerszych ramkach wyświetlacza chronionego szkłem Ceramic Shield.

Smartfon posiada aparat 12 Mpix uzbrojony w zaawansowaną funkcję stabilizacji obrazu, jak również Smart HDR 4 czy Deep Fusion. Możliwości fotografowania są na wysokim poziomie, do którego przyzwyczaił Apple, dając nawet wymagającym użytkownikom możliwość robienia zdjęć i kręcenia filmów wysokiej jakości. Już teraz możesz stworzyć idealne treści na potrzeby swoich mediów społecznościowych lub pracy.

Urządzenie zostało wyposażone w mocny procesor Apple A15, który pozwala na błyskawiczne przeprowadzanie operacji, jak również obsługę skomplikowanych aplikacji i oglądanie treści w wysokiej jakości. Wszystkie dane i informacje znajdujące się w telefonie, chronione są dzięki czytnikowi linii papilarnych, który wbudowany został w wyświetlacz.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Informacje ogólne
Pamięć wewnętrzna

64 GB

Multimedia
Typ aparatu głownego [rozdzielczość matrycy]

12 Mpix

Aparat głowny
Wyświetlacz
Wielkość wyświetlacza [cale]

4.7

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: