Huawei Y6

Huawei Y6

wybierz taryfę

opis produktu

HUAWEI Y6 może się pochwalić panoramicznym ekranem FullView o przekątnej 5.7” i proporcjach 18:9. Rozdzielczość ekranu wynosi 1440*720. Wyświetlane na nim obrazy są realistyczne, żywe i satysfakcjonującej jakości. Delikatnie zaokrąglone krawędzie wyświetlacza (2.5D) płynnie łączą się z ramkami i obudową smartfona. Dzięki temu HUAWEI Y6 zyskuje dodatkowy błysk i styl, pozostając jednocześnie wygodnym i prostym w codziennym użyciu.

Za sprawą EMUI 8 smartfon HUAWEI Y6 oferuje wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań. Jedną z nich jest funkcja „Face Unlock”. Umożliwia ona odblokowanie smartfona poprzez szybkie i bezpieczne skanowanie rysów twojej twarzy.

Rozdzielczość tylnego aparatu w HUAWEI Y6 wynosi 13 Mpix. Przedni aparat z kolei oferuje 5 Mpix. Obydwa aparaty umożliwiają korzystanie z wbudowanych filtrów, które służą do modyfikacji obrazów. Przedni aparat oferuje dodatkowo efekty świetlne o niemal studyjnej jakości także w warunkach słabego oświetlenia. Jest to możliwe dzięki ręcznym i inteligentnym trybom automatycznej regulacji.

HUAWEI Y6 ma baterię o pojemności 3000 mAh. Dzięki temu smartfon umożliwia odtwarzanie materiałów wideo lub słuchanie muzyki przez wiele godzin.

Smartfon został wyposażony w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 425 oraz pamięć operacyjną RAM 2 GB  i 16 GB pamięci wewnętrznej.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: