Huawei Watch GT3 Pro Elite 46mm

Huawei Watch GT3 Pro Elite 46mm

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Dzięki wyśrubowanym normom i najwyższej jakości materiałom, urządzenie odporne jest na wodę, pył i ciśnienie do 30 ATM. Możesz z nim nurkować i brać prysznic, a wszystkie parametry Twojego organizmu będą monitorowane i gromadzone przez sprytny zegarek.

Wspaniałe wzory pozwalają na dostosowanie modelu do każdej stylizacji, a pojemna bateria pozwoli Ci nawet na dwa tygodnie korzystania bez konieczności sięgania po ładowarkę. Watch GT3 Pro jest odpowiedzią na potrzeby wymagających użytkowników, którym zależy na perfekcyjnym działaniu i pełnej niezawodności.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: