Huawei Watch 3 Pro Elite

Huawei Watch 3 Pro Elite

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Huawei Watch 3 Pro, to niewątpliwy lider w swojej klasie. Zastosowane technologie oszczędzania energii pozwalają na czuwanie do 3 tygodni od pełnego naładowania. Posiadając ten inteligentny zegarek, masz pewność dostępu do funkcji swojego smartfona w każdym momencie.

Huawei Watch 3 Pro stał się odpowiedzią na potrzeby osób, które cenią sobie indywidualność i stylowe dodatki, dlatego wyposażony został w zbiór fantastycznych interaktywnych tarcz, które możesz dopasować do swoich preferencji. Jednocześnie jest wygodnym asystentem zdrowia, towarzysząc Ci podczas aktywności sportowej, a nawet mycia rąk. Obrotowa koronka w smartwatchu Huawei Watch 3 Pro stanowi serce jego inteligentnych rozwiązań. Umożliwia ona wygodne i precyzyjne powiększanie i pomniejszanie obrazów oraz sterowanie opcjami menu. Wbudowane czujniki zliczają czas aktywności, kalorie, jak również mierzą temperaturę skóry na nadgarstku, dbając o Twoje samopoczucie i kondycję. Dodatkowo Huawei Watch 3 Pro umożliwia całodobowe monitorowanie pulsu oraz natlenienia krwi SpO2, a także mierzenie poziomu stresu i jakości snu.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: