Huawei Watch 3 Pro Elite

Huawei Watch 3 Pro Elite

wybierz taryfę

opis produktu

Huawei Watch 3 Pro, to niewątpliwy lider w swojej klasie. Zastosowane technologie oszczędzania energii pozwalają na czuwanie do 3 tygodni od pełnego naładowania. Posiadając ten inteligentny zegarek, masz pewność dostępu do funkcji swojego smartfona w każdym momencie.

Huawei Watch 3 Pro stał się odpowiedzią na potrzeby osób, które cenią sobie indywidualność i stylowe dodatki, dlatego wyposażony został w zbiór fantastycznych interaktywnych tarcz, które możesz dopasować do swoich preferencji. Jednocześnie jest wygodnym asystentem zdrowia, towarzysząc Ci podczas aktywności sportowej, a nawet mycia rąk. Obrotowa koronka w smartwatchu Huawei Watch 3 Pro stanowi serce jego inteligentnych rozwiązań. Umożliwia ona wygodne i precyzyjne powiększanie i pomniejszanie obrazów oraz sterowanie opcjami menu. Wbudowane czujniki zliczają czas aktywności, kalorie, jak również mierzą temperaturę skóry na nadgarstku, dbając o Twoje samopoczucie i kondycję. Dodatkowo Huawei Watch 3 Pro umożliwia całodobowe monitorowanie pulsu oraz natlenienia krwi SpO2, a także mierzenie poziomu stresu i jakości snu.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: